Autor Alicaja Kowalski

Alicaja Kowalski

Jako instruktorka nauki jazdy dzielę się 15-letnim doświadczeniem w szkoleniu kursantów. Omawiam przepisy ruchu drogowego i techniki prowadzenia pojazdów. Wyjaśniam zagadnienia związane z uzyskaniem uprawnień do kierowania autami, motorami i ciężarówkami.

Toyota Corolla - którą wybrać?
Samochody
Toyota Corolla - którą wybrać?

Wybór nowego samochodu zawsze wiąże się z wieloma emocjami i wyzwaniami. Nawet jeśli wiesz, jaki chcesz model, zawsze pozostaje jeszcze decyzja odnośnie konkretnego wariantu. Nie inaczej jest w przypadku Toyoty Corolli, auta od lat będącego symbolem innowacji, niezawodności i świetnego designu. Która wersja będzie dla Ciebie najlepsza? Odpowiedź znajdziesz w artykule!

Autor Alicaja KowalskiAlicaja Kowalski17.02.2024
Spożywanie alkoholu a jazda samochodem – ile wynoszą limity w różnych krajach w Europie?
Bezpieczeństwo
Spożywanie alkoholu a jazda samochodem – ile wynoszą limity w różnych krajach w Europie?

Kierowca wsiadający za kierownicę pojazdu mechanicznego nie może stwarzać zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Dotyczy to także zawartości alkoholu we krwi. Dopuszczalne limity w poszczególnych krajach różnią się od siebie, co wynika głównie z innych tradycji oraz odmiennej kultury. Dowiedz się, ile alkoholu możesz mieć we krwi w wybranych państwach w Europie.

Autor Alicaja KowalskiAlicaja Kowalski24.01.2024
Pozycjonowanie sklepu: Jak być pierwszym wyborem klientów w wynikach wyszukiwania
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie sklepu: Jak być pierwszym wyborem klientów w wynikach wyszukiwania

W dobie cyfrowej dominacji, gdzie każdy klik ma znaczenie, dobre SEO staje się kluczowym elementem strategii każdego e-biznesu. Wyobraź sobie, że Twoja witryna to sklep w gigantycznym centrum handlowym Internetu. Czy chcesz być tym punktem na końcu ciemnego korytarza, gdzie nikt nie zagląda, czy raczej tym, który przyciąga klientów już od wejścia? To tutaj wkracza pozycjonowanie, czyli mapa do skarbu, która pomoże Twojemu e-biznesowi błyszczeć w wynikach wyszukiwania. Wyróżnienie się w morzu konkurencji to nie czary, to strategia – zapraszam Cię więc do odkrycia, jak za pomocą SEO przekształcić swój e-biznes w magnes na klientów.

Autor Alicaja KowalskiAlicaja Kowalski17.01.2024