Kolorowanka

INSTRUKCJA

Cześć, miło Cię widzieć! Zapraszamy do wspólnej zabawy z naszymi interaktywnymi kolorowankami. Każda z nich dostarczy Ci nie tylko dużo radości, ale również kilka przydatnych informacji, jak być bezpiecznym na drodze.

Jak zacząć zabawę?

Po kliknięciu przycisku START pojawi się kilka kolorowanek do wyboru. Przyjrzyj się im i wybierz tą, która najbardziej Ci się podoba. Nie martw się, jeżeli nie możesz się zdecydować – zawsze możesz zmienić swój wybór lub pokolorować je wszystkie.

Kiedy już zdecydujesz, od którego obrazka chcesz zacząć, kliknij w niego – w ten sposób przeniesiesz się do kolorowanki.

Po lewej stronie znajdziesz narzędzia, które pozwolą Ci pokolorować obrazek. Możesz wybrać rozmiar i kolor swojej kredki. Pobaw się nimi i poeksperymentuj. Nie przejmuj się, jeśli wyjedziesz za linię! W narzędziach znajdziesz też gumkę, która pozwoli Ci wymazać już pokolorowane miejsca. Spróbuj też pokolorować dwa razy to samo miejsce i zobacz, jak kolor staje się ciemniejszy.

Jeżeli chcesz zacząć od początku kolorować ten sam obrazek, kliknij przycisk OD NOWA. Możesz też zmienić kolorowankę w trakcie zabawy. Kliknij przycisk WRÓĆ, który przeniesie Cię do wyboru obrazków. Kliknięcie tego przycisku nie wymaże tego, co zostało już przez Ciebie pokolorowane.

Na koniec za pomocą przycisku DRUKUJ możesz wydrukować swój obrazek i pochwalić się rodzicom.

Możesz także wydrukować kolorowankę do pokolorowania tradycyjnymi kredkami czy flamastrami. Po wyborze obrazka do razu użyj przycisku DRUKUJ i ciesz się kolorowaniem.

To co, zaczynamy? Kliknij START i witaj w gronie bezpiecznych na drodze!