DOOKOŁA KOŁA

Oto ranking najtrudniejszych rond w Polsce!

Do 4 kwietnia kierowcy z całej Polski mogli zagłosować i/lub zgłosić do nas najbardziej skomplikowane ronda. Udało się uzyskać dziesięć najbardziej newralgicznych skrzyżowań z ruchem okrężnym w naszym kraju, spośród których ambasador akcji, Kuba Giermaziak, wybierze pięć, na których pokaże jak poprawnie należy po nich przejechać. Wszystko zostanie dokładnie nagrane i wkrótce opublikujemy pięć filmów instruktażowych, dzięki którym wszelkie zagadki poruszania się po skomplikowanych rondach zostaną rozwiązane. Bądźcie czujni i odwiedzajcie profil "Jak Jeździsz" na Facebooku oraz stronę "Dookoła Koła", gdzie na bieżąco będziemy informować o przebiegu akcji!
1. Rondo Konopnickiej / Reymonta, Malbork LICZBA GŁOSÓW 374
2. Rondo Augustyna Szpręgi, Malbork LICZBA GŁOSÓW 77
3. Rondo Lotników Polskich, Malbork LICZBA GŁOSÓW 70
4. Rondo "Radosława", Warszawa LICZBA GŁOSÓW 61
5. Rondo Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Poznań LICZBA GŁOSÓW 60
6. Rondo Nerka, Będzin LICZBA GŁOSÓW 41
7. Rondo Sybiraków, Koło LICZBA GŁOSÓW 40
8. Rondo Bernardyńskie, Bydgoszcz LICZBA GŁOSÓW 37
9. Rondo Solidarności, Łódź LICZBA GŁOSÓW 30
10. Rondo Plac Tysiąclecia, Siedlce LICZBA GŁOSÓW 28

O AKCJI "DOOKOŁA KOŁA"

Niemal w każdym polskim mieście znajduje się co najmniej jedno rondo, które spędza sen z powiek kierowców. Rondo, którego poziom skomplikowania owiany jest legendą, a sam przejazd jest zmorą nie tylko dla początkujących. Zgłoś je do nas, a my utworzymy specjalną listę najtrudniejszych rond w Polsce. Co dalej?

Z powstałej listy ambasador akcji - Kuba Giermaziak, wytypuje 5 miast, które osobiście odwiedzi wraz z ekipą wideo. Podczas przejazdu przez rondo Kuba Giermaziak będzie dzielił się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego poruszania się w ruchu okrężnym. Instruktażowy materiał wideo wraz z komentarzem mistrza kierownicy znajdziecie na fanpage'u "Jak Jeździsz" oraz tutaj - na podstronie akcji.

Pokaż Kubie Giermaziakowi swoje "ulubione rondo", a on zmierzy się z jego złą sławą w praktyce.